تبلیغات
معلمان ایران - مطالب دی 1393

هر شب سحر خورشید را بیدار كردم / عفریت شب را بر فراز دار كردم

بیانیه پایانی همایش سراسری اصلاح‌طلبان

تاریخ:دوشنبه 29 دی 1393-10:45 ق.ظ

 بیانیه پایانی همایش سراسری اصلاح‌طلبان


 برگزاری اجلاس سراسری نمایندگان اصلاح‌طلبان کشور فرصتی است تا این جریان فکری و سیاسی یک‌بار دیگر بر هویت تاریخی و پرافتخار خود پای بفشارد.

این جریان٬ تبارش به دینداران روشن‌بین مشروطه‌طلب و آزادی‌خواه می‌رسد و افتخار پیشتازی و پیش کسوتی در دفاع از خط اصیل امام خمینی (ره)، انقلاب و ارزش‌های دینی و ملی را در کارنامه دارد و مدافع قرائتی از نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی است که در آن اسلامیت و جمهوریت سازواره‌ای همسو و هماهنگ است. شاخص‌ترین ویژگی این جریان، دفاع عقلانی – برهانی از دین و باور به انتخابی و آگاهانه بودن آن است و بر این مبنا، هیچ اعمال حاکمیتی به نام دین در غیاب خواست و انتخاب مردم را به رسمیت نمی‌شناسد.
ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

نامه انجمن اسلامی معلمان خراسان رضوی

تاریخ:یکشنبه 28 دی 1393-05:29 ب.ظ

نامه انجمن اسلامی معلمان خراسان رضوی

 به ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

rohanispecial بسمه تعالی

با نگاهی به : برنامه چشم انداز 1404- نقشه جامع علمی کشور- سال نامه آماری آموزش و پرورش 92 و93- سیاست های ابلاغی رهبری – برنامه پنجم توسعه – سند تحول بنیادین – منابع بودجه 93 و 94 – گزارشات مرکز پژوهش های مجلس و ...

مقام عالی رئیس الوزرا جناب آقای دکتر روحانی

با درود

قصه پر غصه بودجه های هرساله ، داستان بی پایان پدر دلسوز  اما عائله مندی است که هیچ گاه نان به انصاف بین متکفلین خود تقسیم نکرده است . حال این روزهای وزارت آموزش و پرورش  هم ـ آن گونه که وزیرش در هر محفل و مجلسی سفره دلش را باز می کند و از کسر بودجه می نالد ـ چندان خوشایند نیست . اهالی مجلس بر بودجه ریزی وزارت ایراد می گیرند و وزیر از دولت می نالد و آنچه از این مرغ نیم بسمل آموزش + پرورش باقی مانده است ، نیمه جانی است که خویش بر زمین و آسمان می کوبد تا جان زتن بر آید.


ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

سیلی اقتصاد بر گونه فرهنگ

تاریخ:یکشنبه 28 دی 1393-09:19 ق.ظ

 
سیلی اقتصاد بر گونه فرهنگ
 
عادل روان یکی از دبیران خوشنام و با سابقه دبیرستان پسرانه نمونه فرهنگیان خرمشهر (متوسطه اول) با یک دانش آموز درگیری لفظی پیدا کرد.
 ساعتی بعد غلامعباس نظری منش، معاون گمرک خرمشهر ( پدر دانش آموز) همراه دو بادیگارد به مدرسه آمد و در حضور دانش آموزان یک سیلی به گونه معلم نواخت.
 این اتفاق جامعه فرهنگی خرمشهر را به شدت متاثر کرد. فرهنگیان خرمشهر با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن این عمل زشت ، خواستار محاکمه و مجازات فرد خاطی شدند و گفتند در صورت بی توجهی مقامات در اعتراض به این اهانت و برای حمایت از همکار مظلوم خود، دست از کار می کشند . 
انتشار این خبر موجی از همبستگی و تاثر در میان معلمان کشور برانگیخت. یکی از معلمان می گوید :
 "جنبه سمبولیک ماجرا ، سیلی اقتصاد بر گونه فرهنگ است."
 فرهنگیان در بیانیه خود از پوشش رسانه ای اخبار هتک معلمان انتقاد کرده و نوشته اند که اگر معلمی دانش آموزی رو تنبیه کند، صدا و سیما و تمام شبکه های خبری آن را پوشش می دهند، ولی اگر به معلمی هتک حرمت شود، با بی اعتنایی رسانه ها روبه رو می شود.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

نامه سید محمد خاتمی به بان کی مون

تاریخ:شنبه 27 دی 1393-08:08 ب.ظ

فوری  

نامه سید محمد خاتمی به بان کی مون 


درخواست اقدام جدى توسط سازمان ملل متحد و سازمان هاى بین المللى
سید محمد خاتمی در نامه اى به بان كى مون دبیركل سازمان ملل متحد ضمن محكوم كردن اقدامات خشونت بار و افراط گرایانه در سراسر جهان به هرنام و با هر مسلك و مرامى خواستار اقدام جدى سازمان ملل متحد و سازمان هاى بین المللى و خیرخواهان صلح طلب شد.

      http://www.khatami.ir/fa/news/1311.html
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

همایش سراسری اصلاح‌طلبان' برگزار شد

تاریخ:پنجشنبه 25 دی 1393-08:46 ب.ظ

همایش سراسری اصلاح‌طلبان' برگزار شد


اعضای "شورای هماهنگی اصلاحات"، تشکل دربرگیرنده بسیاری از گروه‌های اصلاح‌طلب، جلسه‌ای با عنوان "همایش سراسری اصلاح‌طلبان" برگزار کرده‌اند. محمد خاتمی، رئیس‌جمهور پیشین ایران و رهبر عمده اصلاح‌طلبان، در این جلسه شرکت نداشته و برای آن پیامی فرستاده است.


ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

نامه خانواده شهید بهشتی به مطهری

تاریخ:پنجشنبه 25 دی 1393-05:35 ب.ظ

نامه خانواده شهید بهشتی به مطهری

متن این نامه که در وب سایت بنیاد نشر آثار و اندیشه های شهید آیت الله دکتر بهشتی منتشر شده، بدین شرح است:
به نام خدا
حضور محترم برادر ارجمند جناب آقای دکتر علی مطهری 
در هفته ای که گذشت ناباورانه شاهد رویدادهایی در صحن مجلس شورای اسلامی بودیم که مایه تأسف و تأثر است. تجربه تاریخی ما در ایران که عزیزان شهیدمان نیز قربانی آن شدند، نشان می دهد که حریم شکنی و هتک حرمت چهره ها می تواند علاوه بر تلاش برای خاموش کردن صدای ناقدان دلسوز، پیش درآمدی بر هنجارشکنی های گسترده تر اخلاقی و قانونی باشد، به ویژه آن که این رویدادها در جایگاهی رخ می دهد که بنا به تعریف، مرجع قانونگذاری و نهاد نظارت بر اجرای قانون است.
 وظیفه خود دانستیم که در این ایام خطیر، حق پایی و حق پویی جناب عالی را که یادآور مجاهدت های فکری و عملی شهید آیت الله مطهری است، ارج نهیم.
 از خدای بزرگ علو درجات برای آن شهید گرامی و توفیق همه ما در تداوم راه حقیقت جویی و حقیقت گویی مسئلت داریم.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

خاتمی در پیام به همایش سراسری اصلاح طلبان: چراغ اصلاح طلبی با سعه صدر روشن نگه داشته شد

تاریخ:پنجشنبه 25 دی 1393-04:44 ب.ظ

رییس جمهور اسبق کشورمان در پیامی به همایش سراسری شورای هماهنگی جبهه اصلاح طلب کشور، آورده است: در دولت تدبیر و امید زمینه گردهم آمدن این جمع با رویکرد نزدیک تر کردن دل ها و زمینه سازی برای حضور و مشارکت، نشاط گروه ها و تشکل ها و به طور کلی مردم در عرصه سرنوشت فراهم آمده است.

ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

عارف در همایش سراسری اصلاح طلبان: امیدوارم در آینده شرایط حضور خاتمی در این همایش ها فراهم شود

تاریخ:پنجشنبه 25 دی 1393-04:40 ب.ظ


روز نو :
رئیس بنیاد امید ایرانیان با بیان این که امیدواریم مساله حصر با تدبیر و درایت حل شود، گفت:
 ما در روی کار آمدن دولت یازدهم سهیم بوده ایم.
به گزارش روزنو، محمدرضا عارف رئیس بنیاد امید ایرانیان در همایش سراسری جبهه اصلاحات که ظهر امروز آغاز شد، طی سخنانی اظهار داشت: پیروزی در انتخابات سال 94 اجرای فاز دوم سال 92 است. پیروزی در انتخابات مجلس راه را برای پیشرفت کشور فراهم می کند.

ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

مجوز همایش بزرگ اصلاح طلبان صادر شد؛ پنجشنبه، کانون توحید

تاریخ:چهارشنبه 24 دی 1393-05:44 ب.ظ

شورای هماهنگی جبهه اصلاحات

مجوز همایش بزرگ اصلاح طلبان صادر شد؛ پنجشنبه، کانون توحید

با توجه به بازتر شدن فضا برای فعالیت های حزبی، شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فرصت را غنیمت شمرده و به منظور حفظ انسجام و افزایش هماهنگی بین جریانات و احزاب اصلاح طلب به ویژه پیرامون انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی اقدام به برنامه ریزی برای برگزاری این همایش کرده‌ است.


http://puyesh.net/fa/news/27914/%D9%85%D8%AC%D9%88%D8%B2-%D9%87%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF-%D8%A7%D8%B5%D9%84%D8%A7%D8%AD-%D8%B7%D9%84%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D8%B1-%D8%B4%D8%AF-%D9%BE%D9%86%D8%AC%D8%B4%D9%86%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86-%D8%AA%D9%88%D8%AD%DB%8C%D8%AF


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

پیشنهاد نامزدی دکتر علی مطهری برای دریافت جایزه صلح نوبل

تاریخ:چهارشنبه 24 دی 1393-04:57 ب.ظ

 پیشنهاد نامزدی دکتر علی مطهری برای دریافت جایزه صلح نوبل
 
متن نامه استاد سیاسی دانشگاه تهران که در اختیار فرارو قرار داده شده است، به این شرح است:

جناب آقای پیتر تجلر
سفیر معزز کشور پادشاهی سوئد
با سلام و ابراز دوستی برای مردم سوئد و آرزوی موفقیت برای پادشاه جم جاه مملکت سوئد می خواستم تقاضا نمایم تا جناب آقای دکتر علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران در فهرست نامزدهای دریافت جایزه صلح نوبل در سال جاری قرار گیرند.

مشارالیه ظرف پنج سال گذشته همواره در جهت دفاع از حقوق مدنی آقایان میرحسین موسوی، حجت‌الاسلام مهدی کروبی و سرکار بانو زهرا رهنورد در تلاش بوده‌اند. این افراد قریب به پنج سال است که بدون محاکمه در حصر بسر می‌برند و آقای مطهری در تلاش بوده‌اند که دست کم وضعیت آنان از نظر قانونی روشن شود. تلاش مستمر در جهت دفاع از حقوق مدنی محصورین به گمان حقیر، آقای علی مطهری را واجد نامزدی دریافت جایزه صلح نوبل می نماید.

ایام بکام
صادق زیبا کلام استاد علوم سیاسی دانشگاه تهرانداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


  • تعداد صفحات :3
  • 1  
  • 2  
  • 3  


Admin Logo
themebox Logo
***